6 روش استفاده از میسلار واتر برای روتین مراقبت از پوست

تنوع محصولات شوینده، پاک کننده و احیا کننده ­های پوستی بسیار زیاد می باشد. از بین محصولات پاک کننده پوستی میسلارواترها نقش برجسته تری نسبت به دیگر محصولات دارند. اما این محصول جادویی چگونه عمل می کند؟ ترکیبات میسلارواتر به گونه ایست که تمام آلودگی های سطح پوست را (مواد باقیمانده از آرایش، آلودگی های محیطی، چربی اضافه پوست و …) به طور کامل پاکسازی می کند.

چگونه از میسلارواترها استفاده کنیم: 6 مزیت این محصول.

میسلارواترها هم اکنون یکی از محصولات رایج و پرطرفدار در بازار هستند. فراگیری این محصول بخاطر چندکاره بودن این محصول می باشد. شما ازین محصول می توانید به عنوان یک پاک کننده پوست، پاک کننده آرایش، مرطوب کننده، تعدیل کننده چربی پوست و … استفاده کنید. در زیر به 6 روش استفاده از این محصول در برنامه مراقبت پوستی اشاره خواهد شد.

1- پاک کننده عمیق پوست:

این محصول تمامی چربی اضافی و آلودگی سطح پوست شما را پاک نموده و باعث تمیز نمودن منافذ پوستی می شود. این محصول سنگینی روی پوست ایجاد نخواهد کرد و برعکس بسیاری از تونرها باعث تظیم چربی پوست خواهد شد. بعد از آنکه با ژل شستشوی مناسب پوست خود را شستشو دادید مقداری از میسلارواتر را روی پد یا پنبه ریخته و به آرامی پوست خود را تمیز نمایید.

2- پاک کننده ملایم آرایش:

میسلارواتر یک محصول ایده آل جهت پاکسازی ملایم و عمیق پوست می باشد و با یک مرحله آرایش کل صورت و چشم ها را پاک می کند. این محصول بسیار سبک بوده و احساس تازگی به پوست می بخشد و توانایی از بین بردن ریزترین ذرات آرایش را داراست.

میسلارها همواره از پخش شدن آلودگی هنگام پاکسازی صورت جلوگیری کرده و برای استفاده دور چشم که بسیار حساس می باشد مناسب است.

3- میسلارواتر و شویندگی صورت:

میسلارواترها به تنهایی به عنوان شوینده نیز قابل استفاده هستند و گاهی بسیار بهتر از شوینده ها عمل نموده و در تعدیل چربی پوست بسیار کارآمدند. هم چنین پوست شما را نیز آبرسانی کرده و احساس چرب بودن پوست را از بین می برد. بنابراین این محصول نیازی به شستشو پس از استفاده ندارد.

4- آبرسان و طراوت بخش پوستی:

این محصول در تازه کردن پوست بسیار کارآمد می باشد و در زمان هایی که فرصت پاک کردن پوست نداریم سریعا وظیفه خود را انجام می دهند. برای مثال بعد از باشگاه که فرصت انجام کامل روند پاکسازی پوستی نیست. شما می توانید به سادگی ازین محصول استفاده نموده و سریعا طراوت و شادابی را به پوست خود برگردانید.

5- ضدعفونی کننده پوست:

ضد عفونی کننده های برپایه الکل در بسیاری از مواقع باعث خشکی و حساسیت پوستی می شوند. در مواقع اضطراری میسلارواترها یک جایگزین بسیار مناسب برای ضد عفونی کننده ها می باشند.

6- تمیزکننده براش های آرایشی:

شما می توانید براش های آرایشی خود را با میسلارواتر کاملا تمیز کنید. این محصول چربی و آلودگی را از براش شما پاک خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *