۱-  ثبت نام کاربران گرامی در سایت فروشگاه کرشمه به منزله پذیرش قوانین و مقررات این سایت می­باشد و تمامی قوانین، مقررات و رویه­های سایت از لحظه تکمیل ثبت نام لازم­الاجرا می­باشد. بنابراین کاربران گرامی موظف می­باشند پیش از تکمیل مراحل ثبت نام و عضویت در این سایت، قوانین و مقررات را با دقت مطالعه و سپس ثبت نام نمایند.

۲-عضویت در سایت فروشگاه اینترنتی کرشمه کاملا رایگان می­باشد و نام کاربری هر فرد شماره همراه کاربر می­باشد. مدیریت این سایت مالک شماره همراه ثبت شده را مسئول قانونی حساب کاربری می­داند.

۳-هرگونه اطلاع رسانی بین سایت و کاربر از طریق پیامک، آدرس ایمیل و دیگر شبکه­های اجتماعی صورت می­گیرد لذا کاربر موظف می­باشد از شماره همراه و آدرس ایمیلی که متعلق و در اختیار وی  می­باشد استفاده نماید.

۴-کاربر موظف است برای ایجاد امنیت بیشتر رمز مناسبی برای حساب کاربری خود تعیین کند و به منظور جلوگیری از هرگونه سوء استفاده کاربر شخصاً مسئول حفظ و نگهداری از رمز عبور و دیگر اطلاعات خود می­باشد.

۵-تمامی عواقب ناشی از نادرست بودن اطلاعات ثبت شده توسط کاربر(نام و نام خانوادگی، آدرس پستی، کد پستی،شماره همراه و…) بر عهده خود کاربر خواهد بود.

۶- صیانت و نگهداری از اطلاعات شخصی و حفظ حریم خصوصی کاربران گرامی برای فروشگاه اینترنتی کرشمه بسیار با اهمیت است و خط مشی مدیریت فروشگاه در راستای همین امر خواهد بود. لذا مالک و کلیه مجموعه فروشگاه کرشمه متعهد می­گردند اطلاعات دریافت شده از کاربر را تنها در جهت امور مرتبط با درون سایت استفاده نمایند و از ارائه این اطلاعات به سایر افراد خودداری نمایند.

۷- مدیریت فروشگاه کرشمه بر طبق این بند مجاز می­باشد نظرات تمامی کاربران را در مورد محصولات و خدمات بازبینی و در صورت وجود هرگونه نظر غیر مرتبط آن­ها را ویرایش یا حذف نماید.

۸- اطلاعاتی که کاربر در پروفایل خود ثبت می­کند(آدرس ایمیل، تلفن همراه و …) به منظور پشتیبانی و ارتباط با کاربر می­باشد. بنابراین این اطلاعات مورد تأیید کاربر تلقی خواهد شد.

۹-اطلاعات مندرج در مورد هر محصول به منظور اطلاع­رسانی است و جنبه مشاوره ندارد. کاربر گرامی می­بایست پیش از خرید و استفاده از محصولات مشاوره دقیق را از متخصص مربوطه دریافت نماید.

۱۰-فروشگاه اینترنتی کرشمه هیچ مسئولیتی در قبال صحیح بودن اطلاعات درج شده روی بسته­بندی محصول ندارد و تمامی مسئولیت­ بر عهده شرکت تولید کننده می­باشد.

۱۱-فروشگاه کرشمه تعهدی در قبال عوارض جسمی و بیماری­های جانبی(حساسیت پوستی، جراحت و …) ندارد و مسئولیت این گونه عوارض بر عهده شرکت تولید کننده و نمایندگان پخش کالا خواهد بود.

۱۲- فروشگاه اینترنتی کرشمه متعهد می­گردد هیچ­گونه کالای بدون استاندارد به کاربران خود ارائه ننماید و تمامی محصولات دارای مجوز از وزارت بهداشت و سازمان غذا و دارو باشند.

۱۳- این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی است.